Flag Lists (4.0.0-beta8) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy
