Flag Lists (4.0.0-beta8) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Owner
sl: Lastnik

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
