Flag Lists (4.0.0-beta9) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
