Flag Lists (4.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Owner
fi: Omistaja

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Scope
fi: Kohde

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Apply
fi: Käytä

en: Global
fi: Yleinen

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Creator
fi: Luoja

en: Flags
fi: Liput

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: The entity type.
fi: Entiteetin tyyppi.

en: Master
fi: Isäntä

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
