Flag Lists (4.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Owner
is: Eigandi

en: Template
is: Sniðmát

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Revision
is: Útgáfa

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Creator
is: Stofnandi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
