Flag Lists (4.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Global
az: Qlobal

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş
