Flag Lists (4.0.0-rc3) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Authored by
mr: लेखक

en: Owner
mr: मालक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
