Flag Lists (4.0.0) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
