Flag Lists (4.0.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Revision
ne: संशोधन

en: Bundle
ne: पोका
