Flag Lists (4.0.1) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Template
cs: Šablona

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Apply
cs: Použít

en: Global
cs: Globální

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Sid
cs: SID

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
