Flag Lists (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
