Flag Lists (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
