Flag Lists (8.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Block
bn: ব্লক

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
