Flag Lists (8.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
