Flag Lists (8.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Revisions
hr: Revizije

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Apply
hr: Primjeni

en: Global
hr: Opće

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Asc
hr: Uzlazno
