Flag Lists (8.x-1.0-beta5) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
