Flag Lists (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Template name
et: Malli nimi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Apply
et: Rakenda

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Flags
et: Lipud

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
