Flag Rating (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Action
es: Acción

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Score
es: Puntuación

en: Flag
es: Bandera

en: Flags
es: Marcas

en: Master
es: Máster

en: Third party settings
es: Configuración de terceros
