Flag Rating (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Score
fi: Tulos

en: Flag
fi: Lippu

en: Flags
fi: Liput

en: Flag link
fi: Merkintälinkki

en: Master
fi: Isäntä

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset
