Flag Rating (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Action
ja: アクション

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Score
ja: 得点

en: Desc
ja: 降順

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Third party settings
ja: サードパーティ設定
