Flag Rating (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Action
ka: ოპერაცია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Score
ka: ქულა

en: Desc
ka: აღწერა
