Flag Rating (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Desc
lv: Dilst.
