Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Score
az: Hesab

en: Desc
az: azaldın
