Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
