Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Action
cs: Akce

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Score
cs: Skóre

en: Desc
cs: Sestupně

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran
