Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Action
eo: Ago

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Asc
eo: kreske

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
