Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Action
it: Azione

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Score
it: Punteggio

en: Desc
it: Disc

en: Flag
it: Contrassegno

en: Flags
it: Contrassegni

en: Master
it: Principale

en: Third party settings
it: Impostazioni di terze parti
