Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Action
ru: Действие

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Score
ru: Результат

en: Desc
ru: По убыванию

en: Flag
ru: Пометить флагом

en: Flags
ru: Флаги

en: Flag link
ru: Ссылка флага

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Third party settings
ru: Сторонние настройки

en: Nothing found.
ru: Ничего не найдено.
