Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Score
sk: Skóre

en: Desc
sk: Zostupne

en: Flags
sk: Označenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany
