Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Score
tr: Puan

en: Desc
tr: Azalan

en: Flag
tr: İşaretle

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)

en: Flag link
tr: İşaret (flag) bağlantısı

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Third party settings
tr: Üçüncü parti ayarları
