Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Action
uk: Дія

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Score
uk: Вага

en: Desc
uk: Спад

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: Flags
uk: Прапори

en: Flag link
uk: Посилання прапора

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: Nothing found.
uk: Нічого не знайдено.
