Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Score
vi: Điểm

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Flags
vi: Cờ

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
