Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Action
be: Дзеянне

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Score
be: Адзнака

en: Third party settings
be: Іншыя налады
