Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Score
jv: Skor

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
