Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Flags
kn: ವೇಗ
