Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai
