Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Action
nl: Actie

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Flag
nl: Vlag

en: Asc
nl: Oplopend

en: Appliquer
nl: Toepassen

en: Réinitialiser
nl: Reset

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden
