Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Action
ta: செயல்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Third party settings
ta: மூன்றாம் தரப்பு அமைப்புகள்
