Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Score
fa: امتیاز

en: Desc
fa: نزولی

en: Flag
fa: علامت

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه
