Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Score
id: Skor

en: Asc
id: Urutan turun

en: Third party settings
id: Pengaturan komponen pihak ketiga
