Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
