Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en
