Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Label
be: Подпіс

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Published
be: Апублікавана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Authored on
be: Дата:
