Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authored by
cs: Autor

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne
