Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Author
de: Autor

en: Language
de: Sprache

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Label
de: Beschriftung

en: Path
de: Pfad

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Flag
de: Kennzeichnung

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Scope
de: Anwendungsbereich

en: Flags
de: Kennzeichnungen
