Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
