Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Authored on
eo: Verkita je

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
