Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Flag
eu: Bandera

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Flags
eu: Banderak
