Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Author
hi: लेखक

en: Language
hi: भाषा

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Label
hi: लेबल

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: UUID
hi: युयुआइङी
