Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Label
hr: Oznaka

en: Path
hr: Putanja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Authored on
hr: Izrađeno
